MINISMDC075F/24-2
DigiKey raktári szám
MINISMDC075F24-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MINISMDC075F24-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MINISMDC075F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINISMDC075F/24-2
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 750 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
300 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
90 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
290 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
24V
Méretek
0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,057" (1,46mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Max. áram
40 A