LSIC2SD065D20A
DigiKey raktári szám
18-LSIC2SD065D20ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-LSIC2SD065D20ACT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSIC2SD065D20A
Leírás
DIODE SIL CARB 650V 20A TO220AC
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 20A Felületszerelt TO-263-2L
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 650 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
960pF / 1V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Elavult
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
20A
Gyártói tokozás
TO-263-2L
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 20 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)