S3D20065G
DigiKey raktári szám
1655-S3D20065GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1655-S3D20065GCT-ND - Vágott szalag (CT)
1655-S3D20065GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S3D20065G
Leírás
DIODE SIL CARB 650V 20A TO2632
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 20A Felületszerelt TO-263-2
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 650 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
1450pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Gyártói tokozás
TO-263-2
Vezetési áram (Io)
20A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.7 V @ 20 A