LSIC2SD065A20A
DigiKey raktári szám
F11899-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSIC2SD065A20A
Leírás
DIODE SIL CARB 650V 45A TO220-2L
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 45A Furatszerelt TO-220-2L
Kategória
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Sorozat
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 650 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
960pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Gyártói tokozás
TO-220-2L
Vezetési áram (Io)
45A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 20 A