GR102F1K
DigiKey raktári szám
5666-GR102F1K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GR102F1K
Leírás
THERMISTOR NTC 1KOHM 3499K BEAD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 1k Gyöngy, üveg
Kategória
Ellenállás tolerancia
±10%
Gyártó
Littelfuse Inc.
B25/85
3499K
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
300°C
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,00" (25,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lengő
Ellenállás 25°C-on (Ohm)