120-102EAJ-Q01
DigiKey raktári szám
480-3119-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
120-102EAJ-Q01
Leírás
THERMISTOR NTC 1KOHM 3442K PROBE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 1k henger alakú szonda, üveg
Kategória
B0/50
3442K
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
B25/85
3518K
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-60°C ~ 300°C
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,25" (31,80mm)
Rögzítés módja
lengő
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
1k
Tokozás
henger alakú szonda, üveg
Ellenállás tolerancia
±20%
Alap típusszám
Anyagállandó (B) tolerancia
±2,6%