DST8100S-A
DigiKey raktári szám
F10095TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10095CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10095DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DST8100S-A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277B
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 8A Felületszerelt TO-277B
Kategória
Visszáram Ur-nél
70 µA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
542pF / 5V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
8A
Gyártói tokozás
TO-277B
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
680 mV @ 8 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)