2920L125PR
DigiKey raktári szám
F2869TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2869CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2869DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2920L125PR
Leírás
PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 15V 1.25 A Ih Felületszerelt 2920 (7351 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
2 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
70 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
250 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
2920 (7351 metrikus), konkáv
Max. feszültség
15V
Méretek
0,289" H. x 0,202" Sz. (7,35mm x 5,12mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.25 A
Vastagság (max.)
0,049" (1,25mm)
Kioldási áram (It)
2.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A