J114AF2CS12VDC.53
DigiKey raktári szám
2449-J114AF2CS12VDC.53-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
J114AF2CS12VDC.53
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
J114AF2CS12VDC.53 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
20 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Névleges áram
8 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
380VAC, 110VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3040VA, 880W
Tekercs ellenállása
270 Ohms
Tekercsáram
44.4 mA