2920L185DR
DigiKey raktári szám
F2871TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2871CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2871DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2920L185DR
Leírás
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 1.85 A Ih Felületszerelt 2920 (7351 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
2.5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
50 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
150 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
33V
Méretek
0,289" H. x 0,202" Sz. (7,35mm x 5,12mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.85 A
Vastagság (max.)
0,049" (1,25mm)
Kioldási áram (It)
3.7 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A