1812L075PR
DigiKey raktári szám
F2151TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2151CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2151DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L075PR
Leírás
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 13,2V 750 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812L075PR modellek
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
100 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
450 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
13,2V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A