1812L010/60DR
DigiKey raktári szám
F4244TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F4244CT-ND - Vágott szalag (CT)
F4244DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L010/60DR
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1812
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 100 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
1.5 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
15 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
60V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Vastagság (max.)
0,049" (1,25mm)
Kioldási áram (It)
300 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
10 A