1812L075/33DR
DigiKey raktári szám
F3355TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3355CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3355DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L075/33DR
Leírás
PTC RESET FUSE 33V 750MA 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 750 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
110 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
400 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
33V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,061" (1,55mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
20 A