1206L005/60WR
DigiKey raktári szám
F8129TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F8129CT-ND - Vágott szalag (CT)
F8129DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L005/60WR
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 50MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 50 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Max. áram
10 A
Gyártó
Littelfuse Inc.
Kioldási idő
1.5 s
Sorozat
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
3.6 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
20 Ohms
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
60V
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. tartóáram (Ih)
50 mA
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Kioldási áram (It)
150 mA
Vastagság (max.)
0,049" (1,25mm)