1812L035/60MR
DigiKey raktári szám
F8131TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F8131CT-ND - Vágott szalag (CT)
F8131DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L035/60MR
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 350MA 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 350 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812L035/60MR modellek
Kategória
Max. áram
10 A
Kioldási idő
150 ms
Sorozat
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
400 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.7 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
60V
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Kioldási áram (It)
700 mA
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)