1.5KE6.8CA
DigiKey raktári szám
1.5KE6.8CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE6.8CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE6.8CA
Leírás
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10,5V bilincs 144,8A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE6.8CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
144,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
5,8V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,45V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10,5V