1.5KE30CA
DigiKey raktári szám
1.5KE30CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE30CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE30CA
Leírás
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
41,4V bilincs 36,7A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
36,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
25,6V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
28,5V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
41,4V