1.5KE130CA
DigiKey raktári szám
1.5KE130CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE130CACT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE130CA
Leírás
TVS DIODE 111VWM 179VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
179V bilincs 8,5A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE130CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
111V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
124V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
179V