1.5KE130CA/B
DigiKey raktári szám
13-1.5KE130CA/BCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-1.5KE130CA/BTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE130CA/B
Leírás
TVS DIODE 111VWM 179VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
179V bilincs 8,5A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
111V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
124V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
179V