1.5KE110A
DigiKey raktári szám
1.5KE110ALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE110ALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE110A
Leírás
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
152V bilincs 10A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE110A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
10A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
94V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
105V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
152V