0603L003/36YR
DigiKey raktári szám
18-0603L003/36YRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-0603L003/36YRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-0603L003/36YRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603L003/36YR
Leírás
PTC RESET FUSE 36V 30MA 0603
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 36V 30 mA Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
1 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
6 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
50 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
0603 (1608 metrikus), konkáv
Max. feszültség
36V
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Max. tartóáram (Ih)
30 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
90 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A