051406.3MXP nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
6.3 A 500 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Littlefuse 514 Series Fuses | Digi-Key Daily
051406.3MXP
DigiKey raktári szám
F10129-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
051406.3MXP
Leírás
FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
5kA
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
13.5
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, cURus
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.043 Ohms
Névleges AC feszültség
500 V