0505016.MXP
DigiKey raktári szám
F3257-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0505016.MXP
Leírás
FUSE CERM 16A 500VAC 500VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 A 500 V AC 500 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50kA AC, 20kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
51.0
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, cULus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges AC feszültség
500 V
DC hidegellenállás
0.0073 Ohms