043702.5WRA
DigiKey raktári szám
F10006TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10006CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10006DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
043702.5WRA
Leírás
FUSE BRD MT 2.5A 32VAC 35VDC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 A 32 V AC 35 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
0.457
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
CSA, cURus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,033" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)
Névleges AC feszültség
32 V