043702.5WR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 043702.5WR |
Leírás | FUSE BRD MT 2.5A 32VAC 35VDC |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.5 A 32 V AC 35 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 043702.5WR modellek |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Megszakítóképesség / névleges feszültség 50A |
Alkatrész státusza Aktív | Joule-integrál (I²t) 0.225 |
Rögzítés módja Felületszerelt | Tanúsítvány CSA, UR |
Biztosíték típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,126" H. x 0,064" Sz. x 0,032" M. (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm) |
Névleges AC feszültség 32 V | DC hidegellenállás 0.043 Ohms |