0402L020SLKR
DigiKey raktári szám
F5757TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F5757CT-ND - Vágott szalag (CT)
F5757DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402L020SLKR
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 200 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0402L020SLKR modellek
Kategória
Kioldási idő
1 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
100 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.25 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
0402 (1005 metrikus), konkáv
Max. feszültség
6V
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Max. tartóáram (Ih)
200 mA
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)
Kioldási áram (It)
500 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A