MF-ASML020/6-2
DigiKey raktári szám
118-MF-ASML020/6-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-ASML020/6-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-ASML020/6-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-ASML020/6-2
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 200 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-ASML020/6-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
100 mOhms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.6 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
6V
Tokozás
0402 (1005 metrikus), konkáv
Max. tartóáram (Ih)
200 mA
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Kioldási áram (It)
500 mA
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)
Max. áram
50 A