0308.375UR
DigiKey raktári szám
18-0308.375URTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-0308.375URCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-0308.375URDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0308.375UR
Leírás
FUSE BRD MNT 375MA 24VAC/30VDC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
375mA 24VAC AC 30VDC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető Felületszerelt
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyártó
Littelfuse Inc.
Felhasználás
Veszélyes helyek
Sorozat
Tulajdonságok
Gyújtószikramentes
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tanúsítvány
cURus, Ex, IEC, IECEx
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Biztosíték típusa
Áramköri lapra rögzíthető
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Névleges áram (Amper)
375mA
Méretek
0,213" H. x 0,150" Sz. x 0,144" M. (5,40mm x 3,80mm x 3,65mm)
Névleges AC feszültség
24VAC
Joule-integrál (I²t)
0.01
Névleges DC feszültség
30VDC
DC hidegellenállás
1.33 Ohms