023902.5HXP
DigiKey raktári szám
F2706-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
023902.5HXP
Leírás
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Részletes leírás
2.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Joule-integrál (I²t)
79.705
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0583 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V