BK1/GMD-2.5-R
DigiKey raktári szám
283-BK1/GMD-2.5-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK1/GMD-2.5-R
Leírás
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Részletes leírás
2.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Joule-integrál (I²t)
94.0
Tanúsítvány
CSA, PSE/JET, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0905 Ohms