0235.250MXP
DigiKey raktári szám
F4716-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0235.250MXP
Leírás
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
0.0166
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, KC, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
2.25 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V