AL2C20PCLD02400G
DigiKey raktári szám
1818-AL2C20PCLD02400G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AL2C20PCLD02400G
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Tulajdonságok
visszajelző lámpa, mechanikus visszajelző
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Csomagolás
Doboz
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
20 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
20 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Névleges áram
20 A
Tanúsítvány
cURus, UL
Kapcsolási feszültség
277VAC, 28VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
5540VA, 560W
Tekercs ellenállása
650 Ohms
Tekercsáram
36.9 mA