021702.5MXP
DigiKey raktári szám
F4639-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
021702.5MXP
Leírás
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
021702.5MXP modellek
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
9.46
Tanúsítvány
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0334 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V