021701.6MXP
DigiKey raktári szám
F1726-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
021701.6MXP
Leírás
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.6 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
4.615
Tanúsítvány
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0528 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V