GR102F1K | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 5666-GR102F1K-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GR102F1K |
Leírás | THERMISTOR NTC 1KOHM 3499K BEAD |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | NTC termisztor 1k Gyöngy, üveg |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ellenállás tolerancia ±10% |
Gyártó Littelfuse Inc. | B25/85 3499K |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet 300°C |
Csomagolás Ömlesztve | Vezeték hossza 1,00" (25,40mm) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja lengő |
Ellenállás 25°C-on (Ohm) 1k | Tokozás Gyöngy, üveg |