DCNHS100PG48
DigiKey raktári szám
5346-DCNHS100PG48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCNHS100PG48
Leírás
High Current Switches
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 100 A 48VDC Tekercs lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DCNHS100PG48 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Végződtetés módja
tőcsavar, vezetékek
Gyártó
Littelfuse/Commercial Vehicle Products
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
33,6VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
3,8VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Érintkező anyaga
vörösréz
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bekapcsolási idő
30 ms
Tekercs feszültsége
48VDC
Kikapcsolási idő
30 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Tekercsáram
137.5 mA
Névleges áram
100 A
Tekercs teljesítményfelvétele
6,6W
Kapcsolási feszültség
1000VDC - max.
Tekercs ellenállása
349,091ohm