DCNEVT150-C
DigiKey raktári szám
5346-DCNEVT150-C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCNEVT150-C
Leírás
DC CONTACTOR 150A 450V 24VIN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 150 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Gyártó
Littelfuse/Commercial Vehicle Products
Névleges áram
150 A
Sorozat
Kapcsolási feszültség
450VDC - névl,
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
tőcsavar
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Tekercs feszültsége
24VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC