PHG.0B.304.CLLD52Z
DigiKey raktári szám
PHG.0B.304.CLLD52Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHG.0B.304.CLLD52Z
Leírás
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
4 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
PHG.0B.304.CLLD52Z modellek
Pozíciók száma
4
Névleges áram (Amper)
7A
Csatlakozó mérete (betét)
304
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C