FGG.0B.304.CLAD52Z
FGG.0B.304.CLAD52Z
FGG.0B.304.CLAD52Z
DigiKey raktári szám
1124-1058-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.304.CLAD52Z
Leírás
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
4 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
FGG.0B.304.CLAD52Z modellek
Pozíciók száma
4
Névleges áram (Amper)
7A
Csatlakozó mérete (betét)
304
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C