PHG.0B.303.CLLD52Z
DigiKey raktári szám
PHG.0B.303.CLLD52Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHG.0B.303.CLLD52Z
Leírás
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
PHG.0B.303.CLLD52Z modellek
Pozíciók száma
3
Névleges áram (Amper)
8A
Csatlakozó mérete (betét)
303
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C