FGG.0B.303.CLAD56
DigiKey raktári szám
FGG.0B.303.CLAD56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.303.CLAD56
Leírás
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
FGG.0B.303.CLAD56 modellek
Pozíciók száma
3
Névleges áram (Amper)
8A
Csatlakozó mérete (betét)
303
Kábelátmérő
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C