Ehhez nincs kép: FPG.0K.302.CLAC45Z
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FPG.0K.302.CLAC45Z
DigiKey raktári szám
1124-FPG.0K.302.CLAC45Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FPG.0K.302.CLAC45Z
Leírás
Circular Metal
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FPG.0K.302.CLAC45Z modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Króm
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP66/IP68 - porálló, vízálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Pozíciók száma
2
Árnyékolás
Csatlakozó mérete (betét)
302
Névleges áram (Amper)
10A
Rögzítés módja
Lengő (soros), derékszögű
Kábelátmérő
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Végződtetés
Forrcsúcs
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C