FGG.2K.304.CLAC45Z
DigiKey raktári szám
FGG.2K.304.CLAC45Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.2K.304.CLAC45Z
Leírás
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
FGG.2K.304.CLAC45Z modellek
Védettség
IP66/IP68 - porálló, vízálló, vízhatlan
Pozíciók száma
4
Névleges áram (Amper)
15A
Csatlakozó mérete (betét)
304
Kábelátmérő
0,161" ~ 0,177" (4,10mm ~ 4,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C