FGG.2B.308.CLAD82Z
DigiKey raktári szám
FGG.2B.308.CLAD82Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.2B.308.CLAD82Z
Leírás
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
FGG.2B.308.CLAD82Z modellek
Védettség
IP50 - porvédett
Pozíciók száma
8
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
308
Kábelátmérő
0,283" ~ 0,323" (7,20mm ~ 8,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C