FGA.1B.308.CLAD72Z nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
8 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FGA.1B.308.CLAD72Z
DigiKey raktári szám
FGA.1B.308.CLAD72Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGA.1B.308.CLAD72Z
Leírás
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FGA.1B.308.CLAD72Z modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
8
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó mérete (betét)
308
Kábelátmérő
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C