LI0603E151R-10
DigiKey raktári szám
240-2366-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
240-2366-1-ND - Vágott szalag (CT)
240-2366-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LI0603E151R-10
Leírás
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 500mA 250mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
250mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,031" (0,80mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
150 Ohms @ 100 MHz