CM7060W101R-10
DigiKey raktári szám
240-CM7060W101R-10TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
240-CM7060W101R-10CT-ND - Vágott szalag (CT)
240-CM7060W101R-10DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CM7060W101R-10
Leírás
CMC 9A 2LN 140 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 140 Ohms @ 100 MHz 9A DCR 10mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CM7060W101R-10 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
9A
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,150" (3,80mm)
Impedancia / frekvencia
140 Ohms @ 100 MHz