W4P42X8W04-U100D3B0A
DigiKey raktári szám
478-W4P42X8W04-U100D3B0A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W4P42X8W04-U100D3B0A
Leírás
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ NyÁK vezetősáv RF antenna 2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz, 5,925GHz ~ 7,125GHz 1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi MHFI, U,FL ragasztós
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
KYOCERA AVX
Reflexiós veszteség
-16dB, -12dB
Sorozat
Erősítés
1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Végződtetés
MHFI, U,FL
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Max. magasság
0,016" (0,40mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz, 5,925GHz ~ 7,125GHz