W3P42X8W04-U100D3B0A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
KYOCERA AVX
Raktáron: 1 193
Adatlap
2,45GHz, 5,525GHz WLAN, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,9GHz -1dBi, -1dBi MHF, U,FL ragasztós
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
W3P42X8W04-U100D3B0A
DigiKey raktári szám
478-W3P42X8W04-U100D3B0A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3P42X8W04-U100D3B0A
Leírás
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
KYOCERA AVX
Reflexiós veszteség
-7,4dB, -4,5dB
Csomagolás
Doboz
Erősítés
-1dBi, -1dBi
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Végződtetés
MHF, U,FL
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz, 5,525GHz
Max. magasság
0,063" (1,60mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,9GHz