TCJK476M006R0200
DigiKey raktári szám
478-9472-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-9472-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCJK476M006R0200
Leírás
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrikus) 200mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TCJK476M006R0200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
K
Névleges feszültség
6.3 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 100kHz